The Good Wife spin-off’u The Good Fight’tan ilk kısa fragman yayınlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Delroy Lindo, Sarah Steele, Justin Bartha, Erica Tazel, Paul Guilfoyle ve Bernadette Peters gibi isimler yer alıyor. The Good Wife dizisinin yaratıcıları Robert ve Michelle King’in ellerinden çıkan dizi The Good Wife’ın hikayesinin sona erdiği dönemden bir yıl sonra gerçekleşen olayları konu alacak.

Finansal sorunlarla baş etmeye ve yeniden ayaklarının üstünde durmaya çalışan Diane ve torunu genç avukat Maia’nın Chicago’nun önde gelen hukuk firmalarının birinde Lucca Quinn’e katılmasıyla gelişen olayları anlatacak olan dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürecek.

19 Şubat Pazar günü CBS All Access platformunda izleyicilerle buluşacak The Good Fight’ın kısa tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragman ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.