Sherlock 4. sezonu prömiyer tarihini beklerken, kamera arkası görüntülerden oluşan yeni bir video yayınlandı.

İngiltere’nin en ünlü dedektifi Sherlock Holmes’un yeni maceraları 4. sezonu ile ekrana dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda Mary Morstan, Greg Lestrade, Mrs Hudson ve Sherlock’un kardeşi Mycroft Holmes’un dönüşüne tanıklık edeceğiz.

Hazırlık aşamasında BBC tarafından yayınlanan fotoğraf ve fragmanlardan yola çıkacak olursak sadece John Watson’un değil aynı zamanda Sherlock’un hayatında da birçok önemli değişiklik bizleri bekliyor olacak. 3. sezon birçok soru işaretini ardında bırakarak finalini gerçekleştirmişti. Umarız ki yeni sezonda merak ettiğimiz birçok konu çözüme kavuşmuş olacak.

Dizi yayınlanana kadar BBC, hayranlarını çok mutlu edecek kamera arkası görüntülerden oluşan bir dakikalık bir video paylaştı. 4. Sezonun ilk haftasındaki çekim sürecini izleyebildiğimiz videoda ekibin seti kurmak için ne kadar büyük bir çaba sarfettiğini görüyoruz. Görüntüde aynı zamanda Benedict Cumberbatch’i de görmek mümkün.

1 Ocak 2017’de yayınlanacak Sherlock’un 4. sezonunun ilk haftasının kamera arkası görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.