Batman v Superman: Dawn of Justice filmiyle tanıştığımız Wonder Woman karakterinin solo filminden yeni bir görüntü paylaşıldı.

Yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstlendiği yeni DC filminde Wonder Woman karakterine hayat veren Gal Gadot’u at üzerinde savaşa doğru giderken görüyoruz. Yanına Steve Trevor ve ekibini de alan kahramanımız,tarihin seyrini değiştirmek için kılıcı ve kalkanıyla ormanın içinde bir yolculuğa çıkmış sakin sakin ilerliyor.

Man of Steel’i milat alan yeni DC evreninin Batman v Superman ve Suiide Squad’dan sonraki yeni filmi Wonder Woman’da Gal Gadot’ın yanı sıra Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya, Connie Nielsen ve Lucy Davis de yer alıyor.  Film 2017 yılının yaz döneminde, 2 Haziran tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.