Sony tarafından hazırlanan The Emoji Movie’den merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.

Sony Entertainment’ın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı The Emoji Movie’den ilk görüntülere nihayet kavuştuk. İnternet kullanıcıları arasında oldukça popüler olan “Meh” emojisine odaklanan fragman, film hakkındaki merak duygumuzu iyiden iyiye arttırmış durumda.

Filmin seslendirme kadrosunda T..J. Miller, James Corden ve Ilana Glazer gibi isimler yer alırken filmin yönetmen koltuğunda Anthony Leondis’i görüyoruz. Filmde, Candy Crush Saga, Dropbox, Instagram, Just Dance, Spotify, Twitter, YouTube, Crackle, Facebook, Shazam, Snapchat ve Twitch gibi platformlarda yer alan ve kullanıcıların severek kullandıkları birçok emojinin daha gözükmesi bekleniyor.

Ülkemizde 8 Eylül 2017 tarihinde yayınlanacak olan The Emoji Movie’nin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragmanla ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.