Gore Verbinski’nin yönetmenliğini üstlendiği A Cure For Wellness’tan yeni bir fragman yayınlandı.

Chronicle’dan Dane DeHaan ve Nymphomaniac: Vol II ile tanıdığımız Mia Goth’un başrollerini paylaştığı A Cure For Wellness’ın yeni fragmanı film konusundaki heyecanımızı iyiden iyiye yükseltiyor. Film, bir şirkette CEO görevini yürütmekte olan hırslı bir genç yöneticinin, iş amacıyla gittiği İsviçre Alpleri’nde yer alan bir yaşam merkezinde yaşadıklarını anlatıyor.  Dane DeHaan tarafından canlandırılan genç yönetici, gittiği yaşam merkezindeki korkutucu sırlara tanık olacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda ikiliye Jason Isaacs, Celia Imrie ve Carl Lumbly gibi isimler de eşlik ediyor. Korku-gerilim türündeki filmin yönetmen koltuğunda Pirates of the Caribbean, The Ring ve Rango gibi filmlerle adından söz ettiren Gore Verbinski yer alıyor. Filmin senaryosu ise Justin Haythe tarafından kaleme alındı.

Ülkemizde 17 Şubat 2017’de vizyona girecek A Cure For Wellness filminin ürkütücü yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragmanla ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.