Yeni Netflix dizisi Travelers’tan ilk fragman yayınlandı.

Dizinin yayın tarihine sınırlı günler kala Travelers’ın ilk fragmanı bugün yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Mackenzie Porter, Patrick Gilmore, Jared Paul Abrahamson, Nesta Marlee Cooper ve Reilly Dolman gibi isimler bulunan dizi farklı konusu ile oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor.

Dizinin konusuna bakacak olursak, Grant MacLaren adlı bir FBI ajanı uzak gelecekten gelip günümüz insanlarını içinde bulundukları yok olma tehlikesinden kurtarmak için mücadele edecektir. Dizide anti maddenin kontrol edilemeyip patlamasıyla birlikte 11.000 kişi hayatını kaybetmiştir. Bu olayın akabinde tüm insanlık yok olma tehlikesi ile karşıya karşıya kalır ve insanlığın kaderi gelecekten gelen zaman gezginlerinin elinde olur.

 

23 Aralık’ta Netflix platformunda yayınlanacak dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragmanla ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.