Star Wars evreninin şahsına münhasır filmi Rogue One: A Star Wars Story’den kısa ir video yayınlandı. Videoda K-2SO’ya daha yakından bakıyoruz.

Death Star planlarının ele geçirilme hikayesini anlatan ve başta Jyn Erso olmak üzere Erso ailesine odaklanan Rogue One’ın fark yaratan karakterlerinden biriydi şüphesizki K-2SO. Ekip içindeki rolünün yanı sıra esprileriyle de filme farklı bir hava katan sevgili robotumuza dair Alan Tudky’nin düşüncelerini dinleme fırsatı bulduğumuz videoda aynı zamanda filmdeki sahneleri de yeniden yaşama imkanı ediniyoruz.

Tek filmlik kısa macerasında milyonların sevgilisi haline gelmeyi başaran dostumuzun yer aldığı Rogue One filmi hala vizyonda.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.