DC evreninin sevilen karakterlerinden Flash’i konu alan The Flash dizisinin Ocak ayında yayınlanacak yeni bölümünün fragmanı paylaşıldı.

Geçtiğimiz haftalarda üçüncü sezonuyla ekranlarda olan The Flash dizisi, tatil dönemi itibariyle yayın hayatına bir süreliğine de olsa ara vermek zorunda kaldı hemen her dizi gibi. Bir süre izleyicisinden uzak kalacak Flash’i sezonun devamında nelerin beklendiğini az da olsa gösteren yeni bölümden ise bir fragman yayınlandı. Yayınlanan bu fragmanda görüyoruz ki Flash, ya da bilinen adıyla Barry’i gelecekte göreceğiz. Flash’in Iris’i kurtarmak için hemen her fırsatı gözden geçireceği yeni bölümlerde bizleri yine aksiyon dolu maceralar bekliyor olacak.

The CW ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan The Flash dizisinin üçüncü sezonu Ocak ayı itibariyle kaldığı yerden devam edecek.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.