2016 yılının en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Westworld konusu, hikayesi ve karakterlerinin yanı sıra müziğiyle de konuşulmuştu.

Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un 1973 yapımı aynı adlı Michael Crichton filminden uyarladığı Westworld dizisinin şimdiden hafızalara kazınan müziğini eğlenceli videolarıyla tanınan The Warp Zone adlı YouTube kanalı acappella olarak yorumladı. Teddy’den Man in Black’e, Bernard’dan Dolores’e serideki ikonik karakterlerin kostümleriyle karşımıza çıkan ekibin müzikal başarısı ise en az kostümleri kadar alkışı hak ediyor. Ancak bir Maeve hatta mümkünse Clementine görmek isterdik.

2018 yılında ikinci sezonuyla kaldığı yerden devam edecek olan diziye dair yeni videolar gelmeye devam edecekti. Yine de ben Matt Mulholland’ın Pokemon’u kadar keyifli bir video göreceğimi zannetmiyorum, en azından bir süre daha favorim aşağıdaki video olacaktır. Peki sizin ki hangisi, sizce en iyi theme song cover’ı hangisi?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.