Edgar Wright’ın Baby Driver filminden bir görsel paylaşıldı.

Ansel Elgot’a Lily James, Jamie Foxx, Jon Hamm, Jon Bernthal’ın eşlik ettiği, ayrıca Eiza González ve Kevin Spacey’nin de yer aldığı Baby Driver filminde genç bir kaçış sürücüsünün hikayesini izleyeceğiz. Piyasanın en iyilerinden biri olduğuna inanan Elgort’un canlandırdığı Baby, hayallerindeki kız ile (Lily James) karşılaştığında ise suç dolu hayatını geride bırakıp geleceğe yeni ve temiz bir sayfa açmaya karar veriyor. Ancak öncelikle ona engel olan mafya babasını (Kevin Spacey)  atlatması gerekiyor.

Epik – dramatik bir müzikal niteliği taşıyan Baby Driver filmi 11 Ağustos 2017 tarihinde gösterime girecek. Ancak ülkemizde gösterilip gösterilmeyeceği yurtdışından gelecek eleştiriler neticesinde belli olacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.