Bad Moms, devam filmi A Bad Moms Christmas ile beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor.

Mila Kunis, Kathryn Hahn ve Kristen Bell’in başrollerini paylaştığı film, iyi bir anne olmaktan vazgeçen genç bir kadının diğer annelerle arkadaş olarak özgürlüğün tadına varmasını konu alıyordu. İzleyici tarafından oldukça beğenilen film, gişede de büyük bir başarı elde edince yapımcılar devam filmi için kolları sıvadı.

Yeni filmin tekrar Jon Lucas ve Scott Moore tarafından yönetileceği açıklanırken. Mila Kunis, Kristen Bell ve Kathryn Hahn’ı oyuncu listesinde tekrar görüyoruz. Suzanne Todd tarafından yapımcılığı üstlenilen filmin teknik ekibinde Bill Block da yer alıyor. Yeni filmde karakterlerimizin Noel için ziyarete gelen kendi anneleri ile yaşadıkları oldukça eğlenceli anlara tanıklık edeceğiz.

Filmin aynı zamanda Bad Dads adlı bir spin-off’u da yolda. Ancak spin-off’un oyuncu kadrosu ya da konusu hakkında şu ana kadar herhangi bir detay paylaşılmadı. Bad Dads’in de 2017 yılı içerisinde beyaz perdedeki yerini alması bekleniyor.

A Bad Moms Christmas’ın Amerika Birleşik Devletleri vizyon tarihi 3 Kasım 2017 olarak açıklandı.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.