Harry ve Jack Williams, BBC dizisi The Missing’in geleceği konusunda açıklamalarda bulundu.

Fransız dedektif Julien Baptiste’nin Fransa’da kaybolan bir çocuğu arama çalışmalarını anlatan dizi ilk sezonu ile 2014 yılında yayınlanmaya başlamıştı. Bu yıl Ekim ayında yayınlanan 2. sezonun ardından dizinin yeni sezonunun akıbeti belirsizliğini koruyor.

Digital Spy’a konuşan Harry ve Jack Williams dizinin geleceği hakkında birtakım açıklamalarda bulundu:

“Üçüncü sezon olmayabilir. Godfather serisine bakacak olursak sadece iki filminin olduğunu görürüz. Serilerin üçüncüsünü çekmek her zaman zordur. Hiç kimse seyircinin ağzında kötü bir tat bırakmak istemez. Ancak biz yine de Julien’e hoşçakal demek istemiyoruz. Hem karakter hem de aktörü hayatlarımızda görmek istiyoruz. Ne şekilde ilerleyeceğimizi zaman gösterecek.”

İkili aynı röportajda diziden gelecek yeni bir spin-off üzerinde de çalışabileceklerini ifade etti. Görünüşe bakılırsa Williams kardeşlerin The Missing konuda kafası oldukça karışık.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.