Aktris Carrie Fisher’in Cuma günü geçirdiği kalp krizi sonrası annesi Debbie Reynolds tarafından açıklama yapıldı.

Star Wars serisinin Prenses Leia’sı Carrie Fisher, Los Angeles’ta bir hastanede yoğun bakımda tutuluyor. Cuma günü Londra’dan Los Angeles’a giden uçakta kalp rahatsızlığı geçiren Fisher’e uçakta ilk müdahale yapılmış ve uçağın inmesiyle Fisher hastaneye kaldırılmıştı.

Debbie Reynolds, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu bilgileri paylaştı:

“Carrie’nin durumu hala sabit. Bir değişiklik olursa sizinle paylaşacağız. Bütün hayranlarına ve arkadaşlarına,  iyi dilekleri için teşekkür ederim.”

Carrie Fisher, orijinal Yıldız Savaşları üçlemesi ve Force Awakens’da oynadığı rollerle büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Fisher’ın Londra’ya kitabının tanıtımı için gittiği biliniyor. TMZ’nin belirttiğine göre kalp krizi, uçağın Los Angeles’a inmesinden çok az bir süre önce gerçekleşmiş. Fisher’ın sağlık durumu hakkında yeni bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.