Geçtiğimiz yıl Şubat ayında ilk sezonunu tamamlayan The Expanse’in ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

James S.A Corey’in aynı isimli kitap serisinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Thomas Jane, Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper ve Cas Anvar gibi isimler yer alıyor. 60 dakikalık bölümler halinde yayınlanan dizide Dedektif Miller rolünde Thomas Jane yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyordu.

Günümüzden 200 sene sonra geçen bir hikayeyi anlatan dizide dedektif Miller, zengin bir ailenin kızını bulmak için bir uzay gemisinin kaptanıyla bir araya gelir ve ikili çok büyük bir tuzağın gerçekleşmesine tanık olur. Dizinin yeni sezonunda kitabın en sevilen karakterlerinden Bobbie Draper da hikayeye dahil olacak.

1 Şubat 2017’de SyFy kanalında yayınlanacak The Expanse 2. sezon fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragman ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.