Rick and Morty’nin üçüncü sezonundan yeni bir video paylaşıldı.

Dan Harmon ve Justin Roiland tarafından yaratılan ve çılgın bilim adamı Rick ile torunu Morty’nin boyutlar arası ilginç yolculuğunun anlatıldığı Rick and Morty 2013’te yayınlanmaya başlamış ve iki sezonuyla da büyük bir beğeni elde etmişti. Rick and Morty şimdi de üçüncü sezonuyla maceraya kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Yayın tarihi henüz bilinmeyen dizinin yeni sezonu hakkında henüz detaylar netleşmedi ancak dizinin yeni sezonunun daha uzun sürebileceği belirtiliyor.

Dizinin animasyon çalışmalarının henüz tamamlanmadığı ham görüntülerden yola çıkarak, Morty’nin lise öğrencisi bir kızla tanışma çabalarına tanık oluyoruz. Henüz ham halini izleyebildiğimiz görüntüleri referans alarak yorum yapabilmek çok zor ancak dizinin eğlenceli atmosferinin bu sezonda da devam etmesi bekleniyor.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.