Fransız yönetmen Arnaud Desplechin tarafından hem yazılan hem de yönetmenliği üstlenilen Ismaël’s Ghosts’tan ilk görsel geldi.

Filmin oyuncu kadrosu Charlotte Gainsbourg,  Louis Garrel, Mathieu Amalric  ve Marian Cotillard gibi önemli isimlerle dolu. Yönetmen Ismaël Vuillard’ın iki kadın arasında kalıp hayat ve varoluşunu sorgulayışını anlatacak filmin çekimleri hala devam ediyor. Dram türündeki filmin vizyon tarihi ve film hakkındaki diğer detaylar belli değil ancak filmin festivallerde büyük başarılar elde edeceğini tahmin etmek zor değil.

Desplechin,  Kings and Queen, A Christmas Tale ve Jimmy P: Psychotherapy of a Plains Indian gibi filmlere imza atmıştı. Yönetmenin Jean Vigo ödüllü La Vie des morts adlı kısa filmi ve L’Aimee isimli bir belgesel çalışması da bulunuyor.

2017 yılında vizyona girmesi beklenen filmden yayınlanan Marion Cotillard ve Charlotte Gainsbourg’lu görsele aşağıdan göz atabilir ve filmle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.