Hugh Jackman’ı son kez Wolverine olarak izleyeceğimiz Logan filminde Deadpool’un yer alıp almayacağına dair bir tartışma sona erdi.

Ryan Reynolds daha önce Deadpool ve Logan’ı bir araya getirmek için çabalayacağını ve Hugh Jackman’ı bir kez daha Wolverine olması için ikna etmeye çalışacağını daha önce söylemişti. Ancak kimi hayranlar Reynold’ın bu açıklamasını “Deadpool Logan filminde yer alacak” şeklinde yorumlamış ve sosyal medyayı birbirine katmıştı. Ancak işin çığırından çıkmasıyla birlikte Reynolds ve Logan’ın yönetmeni James Mangold açıklama yapma ihtiyacı hissetmiş. The Wrap’ın haberini yanlış yorumlayanlar yüzünden başlayan bu tartışmaya (ki The Wrap’ın da burada yeterince açık konuşmaması kaynaklı suçu olduğunu itiraf etmek gerekli) Reynolds ve Mangold hayranların tweetlerine “Üzücü ancak gerçek. Mahkum 24601 görevetek başına gidiyor”, “Deadpool filmde yok dostum” gibi cevaplar vererek olaya noktayı koydu.

3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek olan Hugh Jackman’lı son Wolverine filmi Logan’ın yeni posterinin paylaşıldığını ve yeni fragmanının önümüzdeki ay yayınlanacağını da söyleyelim. Hugh Jackman’ın kendi sosyal medya hesabından paylaştığı yeni poster nasıl bir film izleyeceğimizi özetliyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.