Tatil sebebiyle bir süredir ekranlarda olmayan Arrow dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ancak fragman büyük bir spoiler içeriyor!

5. Sezon ilk dokuz bölümü yayınlanan ve verilen aranın ardından yeniden ekranlara dönecek olan Arrow dizisinin 10. bölümünden paylaşılan fragmanda sezon ortası finalinde akıllarda beliren soru işaretleri de cevaplanmış oluyor. Zira Katie Cassidy’nin canlandırdığı Laurel Lance’in dönüşü gösteren finalin ardından acaba Earth-2’den Black Siren mı olduğu sorusunu akıllara getirmişti. Yayınlanan fragman ise Laurel’in gerçekten de Earth-2’den Black Siren olduğunu doğruladı. Bir ihtimal daha var, o da Earth-1’deki Laurel’in Black siren’e dönüştüğü, yani Flashpoint yüzünden zaman çizgisinin sıfırlandığı. Ancak yine de bu yeni sorular hala cevapsız.

Arrow dizisi 25 Ocak’ta yayınlanacak 10. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Sorularımız cevaplarını da sezonun devamında almış olacağız.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.