Legends of Tomorrow’un yeni bölümünde George Lucas’ın gençliği de yer alacak.

Dizinin yapımcısı Marc Guggenheim tarafından yapılan açıklamaya göre yeni bölüm Flowers for Algernon with Ray and Nate’de genç George Lucas’ı görme fırsatı elde edeceğiz. Lucas’a Matt Angel hayat verirken karakterin gençlik döneminde kısa filmler çektiği dönemi izleyeceğiz. Lucas’ın yer alacağı bölüm Ray ve Nate karakterleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak.

Guggenheim konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“İkinci sezonun dokuzuncu bölümünde George Lucas’ı film okulunu terketmiş bir şekilde göreceğiz. Sonuç olarak Star Wars ya da Raiders of the Lost Ark gibi filmleri yapamayacak. Star Wars sayesinde mühendis olan Ray ve Raiders sayesinde tarihçi olan Ray ise bütün dikkat çekici özelliklerini kaybetmeye başlayacak çünkü şu an oldukları kişiye ilham veren her şey ortadan kaybolacak. Bu bölümün ya çok farklı bir hava yaratacağını ya da bizim kovulmamıza sebep olacağını düşünüyorum. Bütün bölüm büyük bir çılgınlıktan ibaret.”

Legends of Tomorrow’un 24 Ocak’ta yayınlanacak dokuzuncu bölümün fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.