1 Ocak’ta geri dönmeye hazırlanan Sherlock’tan  kısa bir tanıtım daha yayınlandı.

Ekran yolculuğuna 2010 yılında başlayan Sherlock, Benedict Cumberbatch’in muhteşem performansı ile büyük bir kitle edindi. Sherlock hikayelerinin çağdaş bir uyarlaması niteliği taşıyan dizi şimdiye kadar toplam 10 bölüm ile 3 sezon halinde yayınlandı. Sherlock karakterini Cumberbatch ile özdeşleştiren dizinin 4. sezonuna ise sayılı günler kaldı.

Dizinin Londra’daki Piccadilly Circus’daki büyük ekranda yer alan tanıtımında Moriarty, “Beni özlediniz mi?” repliğiyle sesini duyurup kısa süreli olarak ekranda yer alıyor. Gülen suratlı bir graffitinin de yer aldığı kısa tanıtım sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Aynı zamanda yeni sezonun kötü karakterini Toby Jones’un canlandıracağı açıklandı.

Sherlock’un dördüncü sezonunun ilk bölümü 1 Ocak’ta BBC’de yayınlanacak. Moriarty’li kısa tanıtımı aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.