Gal Gadot’un başrolünde olduğu Wonder Woman filminden yeni bir görsel yayınlandı.

Çizgi roman dünyasının en güçlü kadın kahramanlarından biri olan Wonder Woman’da Diana’nın geçmişinden bir yolculuk bizleri bekliyor. Patty Jenkins tarafından yönetilen filmde Amazon prensesimizin 1. Dünya savaşını sonlandırmak için Themyscira’yı terkedişini izleyeceğiz. Diana, 1. Dünya Savaşı’nda aktif bir rol üstlenecektir. Warner Bros. tarafından yapımcılığı üstlenilen filmde Diana’yı Gal Gadot canlandıracak.

Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner ve Saïd Taghmaoui’nin yer aldığı Wonder Woman’dan yeni görseller gelmeye devam ediyor. Empire tarafından yayınlanan yeni görselde kahramanımızın içinde bulunduğu savaşın genel atmosferi gözler önüne seriliyor.

Fotoğraf, Patty Jenkins tarafından şu şekilde yorumlandı:

“Diana’yı motive eden şeyin oldukça felsefi bir yanı var. Diana, sadece suçlularla veya kötü adamlarla savaşan biri değil aynı zamanda Tanrı’ya ve aşka inanan bir kadın. Öfkeli ve her an savaşmaya hazır. Bunun altında yatan sebep insanlığı korumak istemesi.”

Ülkemizde 2 Haziran 2017’de vizyona girecek olan Wonder Woman’ın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.