2017 yılının en merak edilen filmleri arasında yer alan Beauty and the Beast filminden iki yeni televizyon reklamı yayınlandı.

Disney Stüdyoları imzalı Beauty and the Beast, ya da Türkiye’de bilinen adıyla Güzel ve Çirkin filminin başrollerini Dan Stevens ve Emma Watson paylaşıyor. Belle ve Beast’in ilginç, bir o kadar da romantik aşkını yeniden beyazperdeye taşıyacak olan filmde Gaston’u Luke Evans, Lumiere’i Ewan McGregor ve Congsworth’u da Ian McKellan canlandıracak. Filmde yer alacak diğer isimlerden diğer ikisi ise Stanley Tucci ve Emma Thompson.

Belle’ye hayat verecek olan Emma Watson’ı şarkı söylerken görme fırsatını da yakalayacağımız film, Logan, Kong: Skull Island, Power Rangers ve Ghost in the Shell ile brlikte Mart ayında vizyonda olacak. Beauty and the Beast’in kesin vizyon tarihi ise 17 Mart 2017.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.