Mart ayında vizyona girecek olan Logan filminin müziklerini The Wolverine’den aşina olduğumuz Marco Beltrami yapacak.

James Mangold’un yönetmenliğini üstlendiği ve izleyiciye farklı bir Wolverine filmi vaat eden Logan’ın müzikleri için adı geçen ilk isim Drive filminden hatırladığımız Cliff Martinez’di. Ancak uzun zamandır bir Marco hayranı olduğunu belirten Jeff isimli bir Twitter kullanıcısı, James Mangold’a yazdığı mesaj sonrasında müzikleri Beltrami’nin yapacağı bilgisini doğrulamış oldu.

The Wolverine, 3:10 to Yuma gibi filmlerin yanı sıra Snowpiercer, The Hurt Locker, Hellboy, Terminator 3: Rise of the Machines ve Blade II filmlerinin de bestelerini yapan Beltrami’nin Logan’da da yer alacağı bilgisini inatçı kişiliği sayesinde almayı başaran Jeff  isimli arkadaşa da ayrıca teşekkür etmek gerekir.

Logan 3 Martta salonlarda olacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.