Ben Affleck, Batman filminin geleceğine dair olumsuz kabul edilebilecek açıklamalarda bulundu.

Ben Affleck daha önce yaptığı açıklamada,  yeni Batman filminin senaryo çalışmasının iyi gittiğini açıklamıştı. Ancak geçtiğimiz gün yapılan açıklamaya bakacak olursak, Affleck film konusunda çok da kesin konuşmuyor. Filmin 2018’de vizyona gireceği kesinlik kazanmasına rağmen Ben Affleck tarafından yapılan açıklamalar kafa karışıklığına sebep oldu.

The Guardian’a konuşan Ben Affleck, kariyeri ve Live By Night hakkında açıklamalarda bulundu. Konunun bir şekilde The Batman’e gelmesi üzerine Affleck, yeni filmi bekleyen hayranları umutsuzluğa sürükleyecek açıklamalarda bulundu:

“Set aşamasında değiliz ve şu an ortada bir senaryo yok. Beni tatmin edecek bir senaryo ortaya çıkmazsa bunun içinde yer almayacağım.”

Filmin çekimlerine önümüzdeki ilkbahar aylarında başlanacağı haberlerinden sonra Affleck’ten gelen açıklama oldukça ilginç. Film hakkında gelişmelerin ne şekilde sonuçlanacağını merakla bekliyoruz. Umarız ki bu açıklamalar Ben Affleck’in kariyerindeki mükemmeliyetçi tutumun yaratmış olduğu genel bir kaygı durumudur.

Bu noktada filmin geleceğini belirleyecek en önemli şey Affleck’in senaryo çalışmalarını bitirmesi gibi görünüyor.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.

  • Eyüpcan Altıner

  • Barış Kaan Toprak

  • Hayır Nolan’ın Bale ile çektiği seriden sonra üzerine Affleck’li Batman zaten hiç önemsenecek durumda değilken üstüne üstlük Batman V Superman kadar komik hatta bir yerinde annemizin adı aynı kardeş miyiz lan yoksa diyecekler diye beklediğim bir senaryoyu bile çeken Affleck neyin kafasında ki senaryo tatmin etmezse olmaz gibi bir açıklama yapmış.

    • Arada bir çizgi roman okursan iyi olur.

    • Sonrada benzetme yapmaya çalışırsan bu film karakterleri seçilirken nasıl seçildiğini düşünmeye çalış. Ta da sonunda aradaki farkı çözebildin 🙂

    • Evet gidip evi comic lerle doldurmalıyım sen bence onun yerine arada bir gerçek kitaplar oku