2017’nin son günlerinde vizyona girmesi beklenen Fullmetal Alchemist’ten yeni görseller yayınlandı.

Mangaları ile ülkemizde kendisine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Fullmetal Alchemist, Live-action bir film ile beyaz perdede yerini almaya hazırlanıyor. Hiromu Arakawa tarafından yönetilen filmde  Tsubasa Honda ve Dean Fujioka gibi Japon oyuncular yer alıyor. Holywood’un “Ghost in Shell” atağına karşı nasıl bir tepki alacağını merak ettiğimiz film önümüzdeki kış Japonya’da vizyona girecek.

Fullmetal Alchemist, Edward ve Alphonse isimli iki kardeşin annelerini yeniden canlandırmak için tehlikeli bir şekilde simya bilim dalından yardım alma serüvenini konu alacak. Filmden yayınlanan yeni görsellerin ilkinde Elric kardeşleri tren önünde görüyoruz. Filmin ilk sahnelerinde yer alması beklenen görsel şimdiden film konusunda büyük bir heyecan yaratıyor. Diğer görsel ise filmdeki aksiyon sahnelerinden birini gözler önüne seriyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

27 Aralık 2017’de Japonya’da vizyona gireceği açıklanan Fullmetal Alchemist’in dünyanın geri kalanında ne zaman izleneceği henüz bilinmiyor. Filmin daha önceden yayınlanan kısa tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilir ve görseller ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.