Geoff Johns, Twitter hesabı aracılığıyla yeni bir DC dizisinin yolda olduğunu duyurdu.

Süper kahramanların yer aldığı yapımlar sadece beyaz perdede değil, televizyon ekranında da büyük ölçüde boy göstermeye başladı. Sadece CW kanalında beş tane DC dizisi yer alırken, Fox ve AMC gibi kanallar da bu konuda atağa geçti. Şüphesiz önümüzdeki sezon çok daha fazla DC yapımını ekrana görmeye devam edeceğiz.

DC ekibinin yetkili isimlerinden Geoff Johns geçtiğimiz akşam Twitter hesabından yaptığı açıklamada yeni bir televizyon dizisinin yolda olduğunu açıkladı.

Johns, yeni projenin yakında duyurulacağını açıklarken proje ile ilgili herhangi bir detay paylaşmadı. Johns’un açıklamasının ardından yeni proje hakkında birçok teori üretilmeye başlandı. Hayranlar yeni projenin de CW ekranında yer alacağını düşünüyor.

Johns aynı zamanda gün boyu attığı tweet’ler ile çizgi roman yazmaya devam edeceğini duyurdu. Yakında vizyona girecek Wonder Woman ve Justice League filmlerinden görseller de paylaşan Johns, 2017’nin oldukça üretken geçeceğini müjdelemiş oldu.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.