Leslie Jones, katıldığı televizyon programında yeni Deadpool filminde yer almak istediğini açıkladı.

2016’yı en başarılı tamamlayan isimlerden biri şüphesiz Leslie Jones. Saturday Night Live’deki uzun süreli performansının ardından Ghostbusters ile beyaz perdede büyük bir başarı yakalayan Jones, kariyerinde de önemli bir aşama kaydetti. Jones, geçtiğimiz yıl aynı zamanda Masterminds ve Sing gibi projelerde de yer aldı.

Leslie Jones, yeni yılda kendisine çok daha büyük hedefler belirlemiş gibi görünüyor. Öyle ki, Jones katıldığı Late Night with Seth Meyers programında yeni Deadpool filminde yer almayı çok istediğini ifade etti. Filmde Deadpool’un yakın arkadaşı olarak yer almak istediğini belirten Jones, ikili olarak çok eğlenebileceklerini düşünüyor.

Jones, Deadpool’da yer almak istediğini daha önce de belirtmişti. Reynolds’un sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanıyor olmasından yola çıkarak, çağrının karşılık bulma ihtimali oldukça yüksek. Jones filmde büyük bir rol sahibi olamasa da birkaç sahnede gözükmesi bile tatmin edici olacak gibi görünüyor.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.