Prömiyerine günler kala A Series of Unfortunate Events’tan Lemony Snicket’lı kısa bir fragman yayınlandı.

Netflix’te yayınlanacak dizinin başrolünde How I Met Your Mother’ın yıldızı Neil Patrick Harris’i göreceğimiz için oldukça mutluyuz. Roman dünya çapında birçok okuyucusu ile büyük bir popülerlik yakalamışken televizyon uyarlamasının nasıl bir gelişme göstereceği merakla bekleniyor. 2004 yılında beyaz perdeye uyarlanan film, bünyesinde Merly Streep, Timothy Spall ve Billy Connolly gibi yıldız isimler barındırmasına rağmen beklenen ilgiyi görmediği için Netflix büyük bir risk alacak gibi görünüyor.

Netflix ekranında ilk sezonuyla sekiz bölüm olarak yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosunda Neil Patrick Harris’in yanı sıra Louis Hynes, Malina Weissman, Aasif Mandvi, K. Todd Freeman ve Catherine O’Hara gibi isimler de yer alıyor.

Dizinin en son yayınlanan tanıtımında ise yazar Lemony Snicket rolüyle karşımıza çıkacak olan Patrick Warburton seyirciyi dizideki karakterlerin karşılaşacakları tehlike ve karanlık olaylar hakkında uyarıyor. Tanıtımda dizi hakkında konuşan Warburton ve Lemony Snicket adlı karakterini dizinin anlatıcısı rolüyle mi göreceğimiz şimdilik merak konusu.

13 Ocak 2017’de yayınlanacak A Series of Unfortunate Events’in Lemony Snicket’lı yeni tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.