Jamie Dornan ve Dakota Johnson’lı Fifty Shades Darker’dan yeni fragman yayınlandı.

E.L. James’in popüler kitaplarından sinemaya uyarlanan Fifty Shades serisinin ikinci filmi Fifty Shades Darker’ın yönetmenliği James Foley tarafından üstleniliyor. Foley, Hannibal, House of Cards ve Billions gibi dizilerin çeşitli bölümlerinde yönetmenlik koltuğuna oturmuştu. Filmin oyuncu kadrosunda Dornan ve Johnson’un yanı sıra Marcia Gay Harden, Jennifer Ehle, Victor Rasuk ve Rita Ora gibi isimler de yer alıyor.

Yeni filmde, Anastasia’yı Christian Grey ile yaşadığı ilişkiyi geride bırakmaya çalışırken göreceğiz. Bu süreç Anastasia için oldukça zor geçecektir. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları sıkıntılar barışmaları ile beraber tekrar su yüzüne çıkacak ve Christian geçmişinden gelen birtakım olaylarla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Anastasia’yı Grey’in geçmişinde kalan ancak kapanmamış defterleri olan kadınların öfke ve kıskançlıkları ile geçecek zorlu bir süreç beklemektedir.

Ülkemizde 10 Şubat 2017’de vizyona girecek olan Fifty Shades Darker’ın yayınlanan yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve fragman ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.