Beauty and the Beast filminden yeni bir televizyon reklamı yayınlandı.

1991 yapımı Disney filmi Beauty and the Beast muhteşem müzikleri ve akılda kalıcı atmosferi ile büyük beğeni toplayan animasyon filmlerinden biri haline gelmişti. Film aynı zamanda En İyi Film Oscar’ı alan ilk animasyon filmi olma özelliği taşırken aynı yıl Orijinal Şarkı ve En İyi Müzik kategorileri de olmak üzere üç farklı ödülün sahibi olmuştu.

Son zamanlarda film uyarlamaları ile atağa geçen Disney, Cinderella ve Maleficent gibi yapımlarla büyük beğeni topladı. Gelen olumlu tepkilerin ardından Beauty And The Beast uyarlaması için kolları sıvayan Disney, başarılı bir ekiple senenin iddialı yapımlarından birini ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Bill Condon otururken senaryo ise Disney’in deneyimli senaristi Evan Spiliotopoulos ve Stephen Chbosky’nin ellerinden çıkıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Emma Watson ve Dan Stevens’ın yanı sıra Ewan McGregor, Luke Evans, Gugu Mbatha-Raw, Emma Thompson ve Ian McKellen gibi isimler yer alıyor.

Beauty and the Beast’ten yayınlanan fragman ve görsellere ek olarak geçtiğimiz gece yeni bir televizyon fragmanı yayınlandı. The Walt Disney Studios, televizyon fragmanını henüz resmi olarak yayınlamadı ancak fragman şimdiden internet sitelerinde izlenebilir durumda.

Beauty and The Beast ülkemizde 17 Mart 2017’de gösterime girecek.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.