McDonalds’ın kurucusu Ray Kroc’un hayatını anlatan Michael Keaton’lı The Founder’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Saving Mr. Banks ve The Blind Side filmlerinin başarılı yönetmeni John Lee Hancock’ın ellerinden çıkan filmin senaryosu ise Robert D. Siegel imzalı. Filmin oyuncu kadrosunda Birdman filmiyle Oscar kazanan başarılı aktör Michael Keaton’un yanı sıra Laura Dern, Linda Cardellini, Patrick Wilson, Nick Offerman ve John Carroll Lynch gibi isimler de yer alıyor.

Film, Mcdonalds’ın kuruluş hikayesini ve sektördeki yükselişini konu alacak. Michael Keaton tarafından canlandırılan şirketin kurucusu Ray Kroc’un gözünden anlatılacak film önümüzdeki sezonun iddialı yapımlarından biri olmaya aday gibi görünüyor. Michael Keaton’ın bu filmdeki performansı ile tekrar Oscar adaylığı alabileceği ihtimalleri de şimdiden konuşulmaya başlandı.

The Founder ülkemizde 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin yayınlanan yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.