Sylvester Stallone’un yeni filmi Tough As They Come’ın başrolünde Adam Driver’ın yer alacağı açıklandı.

Son dönemlerin en başarılı isimlerinden biri olan Adam Driver’ın kariyerindeki yükseliş hız kesmeden devam ediyor. Driver, bu yıl Martin Scorsese’in Silence filmi ile karşımıza çıkacakken aynı zamanda önümüzdeki günlerde yeni sezonu başlayacak olan Girls adlı dizide de yer alacak. Adam Driver’ın önümüzdeki yıl vizyona girecek olan Star Wars: Episode VIII’de de olacağını hatırlamakta fayda var.

Sylvester Stallone tarafından yönetilecek ve Afganistan’da geçecek olan Tough As The Come filmi şimdiden dikkat çeken projeler arasında gösterilebilir. Filmde Amerika Birleşik Devlerleri Ordusu’nda görev yapan Travis Mills’in anıları anlatılacak. Filmin senaristi ve oyuncu kadrosu hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor ancak Stallone’un yaklaşık 6 yıllık bir aranın ardından yönetmen olarak tekrar başarılı bir iş çıkaracağı söylenebilir.

Filmin konusuna gelecek olursak; Travis Mills, Afganistan ve Irak savaşları sırasında hayatta kalabilen askerlerden biridir ancak kolları ve bacakları olmadan hayatına devam etmek zorunda kalacaktır. Travis, gelecek planlarının bir çoğunu değiştirmek zorunda kalır ve büyük bir üzüntü ile rehabilitasyon sürecine adapte olmak için gayret eder. Hızlı bir iyileşme süreci yaşayan Mills’in hikayesi zamanla herkese ilham verecek bir duruma dönüşür.

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.