Star Wars Rebels adlı Star Wars animasyonun üçüncü sezonu kaldığı yerden devam etmeden önce gelecek bölümden bir fragman yayınlandı.

Dinsey’in Star Wars Rebels adlı çizgi dizisi, tatil sebebiyle kısa bir ara vermişti. Tatilin sona ermesiyle birlikte ise animasyon türündeki yapım, üçüncü sezona kaldığı yerden devam etmek üzere geri dönüyor. Ezra, Kanan, Hera, Sabine ve Zeb’in Empire’a karşı verdiği mücadeleyi anlatan dizi, yeni bölümde nerede bıraktıysa oradan devam etmeyi planlıyor. Hatırlanacağı üzere Aralık ayında Sabine darksaber’ı almış ve Kanan’la birlikte çalışmaya başlamıştı. Ezra ise fragmanda da gördüğümüz üzere Obi-Wan’ın hayatta kalmış Jedilara ilettiği uyarı mesajına odaklanmıştı durumda. Dizinin devamında ise en merak edilen konu ise Obi-Wan’ın büyük düşmanıyla olan epik mücadelesi.

Star Wars Rebels, 7 Ocak tarihinde yeniden ekranlarda olacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.