Solo Black Widow filmi ihtimali karşısında oldukça heveslenen Jeremy Renner birtakım açıklamalarda bulundu.

Black Widow ve Hawkeye’ı ne zaman ekranda yan yana görsek, arkadaşlıkları hakkında yeni bilgiler ediniyoruz. Bu bilgilerin çoğu ikilinin önceden beraber mücadele ettiği durumlar hakkında. Bununla beraber, son zamanlarda solo Black Widow filmi görmek isteyen hayranlar konusunda büyük bir artış söz konusu. Fırsattan istifade konuyu kendi lehine çevirmeye çalışan Jeremy Renner ise Black Widow ile ortak bir filmde yer alma konusunda oldukça hevesli.

İngiliz gazetesi Metro’ya verdiği röportajda Renner, muhtemel bir Black Widow filmine dair görüşlerini paylaştı:

“Hawkeye/Black Widow ortak filmi konusunda her zaman destekleyici olmuşumdur. İki karakter birbirlerine çok benziyor. İkisinin de insan üstü güçleri yok ancak son derece yetenekliler ve ortak bir geçmişleri var. Böyle bir proje konusunda şu an herhangi bir çalışma yok ama ben olmasını çok isterdim.”

Şu an ortak bir film konusunda resmi bir açıklama ya da çalışma bulunmasa da Avengers: Age of Ultron yönetmeni Joss Whedon ve Falcon filminin aktörü Anthony Mackie olası bir solo Black Widow filminde yer almak istediklerini belirtmişlerdi. Açıkçası, aynı heves ve destek solo Hawkeye filmi için hiçbir zaman mevcut olmadı. Durum değerlendirildiğinde, ortak bir filmden ziyade solo Black Widow filminin gerçekleşme ihtimali çok daha yüksek diyebiliriz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.