Bazı oyuncuların çekimler bittikten sonra kendilerini izlememek istemesini anlamak çok da zor olmasa gerek. Nasıl ki kendi sesimizi telefondan ya da videolardan duyunca dehşete kapılıyorsak, izlemenin daha kötü olacağına şüphe yok.

İşte 5 büyük yıldızdan neden kendi filmlerini izlemediklerine dair birkaç itiraf.

Julianne Moore

“Hiçbir filmimi izlemedim. Galasına veya normal gösterimine gidip öylece oturamadım. İzlemektense içlerinde olmayı seviyorum. Bu benim için büyük gerilim.”

Adam Driver

The Force Awakens’ın dünya galasına çağırıldığında kabul ettiği üzere oynadığı şeyleri izleyemediğini, çünkü hatalardan başka bir şey göremediğini söylemişti.

Reese Witherspoon

“Kendimi izleyemiyorum. Kim kendisine bakarken iyi hisseder ki… kimse, değil mi? Bu bir işkence. Neden kendinizi aptala benzerken ve başka biri olmaya çalışırken izleyesiniz ki?”

Johnny Depp

“Bir açıdan, çekimlerle işim bittikten sonrası umrumda bile değil. Uzak durabildiğim kadar durmaya çalışıyorum. Çocuklarım benden daha çok izlemiştir beni. Hoşlanmıyorum işte.”

Meryl Streep

2014’teki bir soru-cevapta birisi Streep’e içinde oynayıp devamlı izlediği bir filmi olup olmadığını sorduğunda oyuncu “Öyle bir şey yapmıyorum. Ben sadece ileriye bakıyorum. Yapılacak tek şey bu” demişti.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.