Disney’in büyük beklentiler yaratan yeni filmi Beauty and the Beast’ten yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Guardians of the Galaxy Vol 2, Thor: Ragnarok, Cars 3, Coco ve Star Wars: Episode VIII ile 2017 yılında geçtiğimiz seneki başarısını tekrarlayacak hatta muhtemelen üzerine çıkacak olan Disney stüdyolarının yeni filmi Beauty and the Beast ise aynı The Jungle Book’ta olduğu gibi kilit bir rol oynayacak gibi duruyor. Yediden yetmişe herkese hitap eden ve büyük bir aşkı masalsı bir dille izleyiciye anlatmayı vaat eden filmden yayınlanan yeni fragman ise hikayenin ‘etkileyici’ kısmına dikkat çekiyor. Zira bu fragmanda Beast’i, yani sevgili Canavar’ımızı Belle’yi nasıl etkilediğini görüyoruz. Evin işlerini gören nesnelerin Beast’e tavsiyeler verdiği ikonik sahnenin ise yeni haline bir göz atma fırsatı yakalıyoruz.

Başrollerini Emma Watson ve Dan Stevens’ın paylaştığı Beauty and the Beast, yani Güzel ve Çirkin filmi 17 Mart’ta vizyonda olacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.