Gore Verbinski imzalı The Ring serisinin yeni filmi Rings ‘ten yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda Samara’yı korku saçarken görüyoruz.

Ringu (The Ring) adlı 1998 yapımı Japon filminden uyarlanan The Ring serisinin ilk iki filminde Naomi Watts’ın canlandırdığı Rachel karakterinin, Samara’nın hikayesini öğrendikten sonraki hayatta kalma mücadelesine tanıklık etmiştik. Yeni filmde ise yeni bir karakterle tanışacağız. Ancak bu hikayede Samara’nın videosunu kahramanımız kendisine gelen bir e-posta üzerinden izleyecek. Yönetmenliğini F. Javier Gutiérrez’in üstlendiği filmin başrolü Julia rolünde Matilda Anna Ingrid Lutz’u izleyeceğiz. Samara’yı ise Bonnie Morgan canlandıracak.

Eskisinin izinden giden iyi bir korku filmi olma iddiasıyla vizyona gelecek Rings’de izleyeceğimiz diğer isimler ise Vincent D’Onofrio, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden. Filmin vizyon tarihi ise 3 Şubat 2017.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.