Better Call Saul’un üçüncü sezonundan kısa bir fragman yayınlandı.

Başrolünde Bob Odenkirk’ün yer aldığı Breaking Bad spin-off dizisi başarıdan başarıya koşuyor. Dizi, ikinci sezonuyla Altın Küre adaylığı elde ederken, Odenkirk önümüzdeki Pazar akşamı düzenlenecek törende En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olmak için yarışacak. Dizinin getirdiği başarı yapımcılarını olduğu kadar kanalı da mutlu etmiş olacak ki AMC Stüdyoları yetkililerinden Charlie Collier ve Vince Gilligan dizinin üçüncü sezonunun yayınlanacak olmasından mutluluk duyduklarını dile getirmişti.

Dizinin başarısı bunlarla da sınırlı değil. İlk yayınlanmaya başladığı günlerde yapımcıları dahil hiç kimsenin tahmin edemediği kadar büyük bir popülerlik yakalayan yapım, ilk sezonunun ardından 7 dalda Emmy adaylığı kazanarak büyük bir rekora daha imza attı. Dizi bugüne kadar iki sezonuyla toplam 20 bölüm halinde izleyici karşısına çıktı.

3. sezondan yayınlanan kısa fragmanda fragmanda Jimmy McGill karakolda karşımıza çıkıyor. 15 saniyelik fragman şimdilik bizi nelerin bekleyeceği konusunda detaylı bilgi sahibi değiliz ancak önümüzdeki günlerde diziden daha uzun fragmanların yayınlanacağını ön görüyoruz.

Nisan ayında 3. sezonuyla ekrana geri dönecek olan Better Call Saul’un kısa fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.