Archer’ın sekizinci sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Beşinci sezondan itibaren dizide her yıl yeni bir atmosfer hakim olmaya başladı. Sekizinci sezon karşımıza Dreamland alt başlığı ile çıkarken konunun 1947 yılında Hollywood’da geçeceği belirtildi.

Dizinin daha önceki sezonlarının birçoğunda birbirinden yaratıcı tema ve atmosferler hakimdi. Archer Vice alt başlığı ile yayınlanan 5. sezonda Miami Vice tadı hakimken geçtiğimiz sezon ise Sunset Boulevard etkisi taşıyordu. Yeni sezonun taşıyacağı retro atmosfer ile 1947 yılında geçecek olması diziye dair beklentileri de oldukça yükseltmiş durumda. Buna rağmen yeni sezonda senaryonun nasıl şekilleneceğini henüz bilmiyoruz. Geçtiğimiz sezonun son sahnesinde Archer’ı ölmek üzere bıraktığımız için açıklanan Dreamland alt başlığının dizinin geleceği açısından büyük anlamlar taşıdığını tahmin ediyoruz. Büyük ihtimalle Archer zihninde bir yolculuğa çıkarak 1947 yılında Hollywood temalı bir düş görecek.

Önümüzdeki ilkbahar aylarında yayınlanması beklenen Archer’ın 8. sezon fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.