Aquaman olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Jason Momoa’nın başrolde yer aldığı Frontier dizisinden bir fragman yayınlandı.

Adını daha ziyade Game of Thrones’tan hatırladığımız ancak Baywatch ve Stargate: Atlantis gibi serilerde de rastladığımız Jason Momoa asıl çıkışını ise bu yıl vizyona girecek olan Justice League filminde canlandıracağı Aquaman karakteriyle yapacak. Sonrasındaki Aquaman filmiyle çizgi roman uyarlamaları evreninin vazgeçilmezleri arasına girmeye çalışacak olan Momoa her şeye rağmen televizyon dünyasından kopmuş değil. Öyle ki oyuncu Netflix’in mini-dizisi Frontier ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 18. yüzyıl sonunda geçecek olan hikayede Kuzey Amerika kürk ticaretini eline geçirmeye çalışanların kanlı mücadelesini izleyeceğiz.

Frontier dizisi 20 Ocak itibariyle Netflix’te.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.