Süper kahramanlarla dolu bir dünyada sıradan insan olmanın zorluklarına eğlenceli bir açıdan yaklaşan Powerless dizisinin fragmanı yayınlandı.

Başrolde Vanessa Hudgens’ın yer alacağı ve Emily Locke adlı karaktere hayat vereceği dizide, süper kahramanlarla ve süper kötülerle doldurulmuş bir dünyada sıradan insanların nasıl hayatta kaldığı konusu işleniyor. Günlük hayatta hem kahraman hem de kötüler cephesinden gelebilecek “süper” tehditlere karşı ürünler yaratan Wayne Security’s şirketinde çalışmaya başlayan Emily’nin, müdürü Del (Alan Tudyk) ve iş arkadaşları Teddy (Danny Pudi), Ron (Ron Funches) ve Jackie (Christina Kirk) ile birlikte Charm City’nin savunmasız sakinleri için daha güvenli bir dünya yaratma çabasına tanıklık ediyoruz. Komedini yükünü Alan Tudyk ve Vanessa Hudgens’ın çekeceği dizinin kısa vadeli de olsa bir potansiyeli olduğunu söyleyebiliriz.

Powerless dizisi 2 Şubat tarihinde NBC’de izleyiciyle buluşacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.