Moon ve Source Code gibi yapımlarla tanınan Duncan Jones’un yeni filmi Mute’dan ilk görseller geldi.

2009 yılında ilk uzun metraj çalışması olan Moon ile tanıdığımız Duncan Jones, yeni filmi Mute ile geri dönmeye hazırlanıyor. Filmin başrollerinde True Blood’ın yıldızı Alexander Skarsgard ve Ant-Man rolü ile dikkatlari üstüne çeken Paul Rudd yer alıyor.

Senaryosu Mike Johnson tarafından tamamlanan Moon’unun konusuna gelecek olursak; Berlin günümüzden 40 yıl sonra göçmenlerle dolup taşan bir şehir haline gelmiştir. Alexander Skarsgard tarafından canlandırılan ve dilsiz bir barmen olan Leo Beiler şehirde yaşam savaşı vermeye çalışırken bir yandan da kaybolan sevgilisini bulmak için büyük bir mücadele içerisine girecektir. Leo’nun arama çalışmaları onu Amerikan doktorlardan oluşan bir gruba yönlendirecektir. Leo için işler garip bir hal alırken büyük bir maceranın içine atılacaktır.

Bu yıl içerisinde Netflix platformunda yayınlanacak olan Mute filminin ilk görsellerine aşağıdan bakabilir ve film ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.