Marvel-FX ortak yapımı Legion’dan yeni televizyon reklamı yayınlandı.

DC Comics’in dizi sektöründeki hızlı yükselişinin akabinde Marvel atağa geçmeye devam ediyor. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist gibi yapımların ardından Chris Claremont ve Bill Sienkiewicz tarafından yaratılan X-men evrenine ait Legion karakteri televizyon ekranında yer almaya hazırlanıyor.

Charles Xavier ve Gabriel Heller’ın oğlu Legion’un hayatını ekrana taşımaya hazırlanan dizinin çekimleri çoktan tamamlandı. Dizinin senaryosu Noah Hawley tarafından kaleme alınırken, Legion karakterine ise Dowtown Abbey ile tanıdığımız Dan Stevens hayat veriyor. Dizide aynı zamanda Rachel Keller, Aubrey Plaza, Jean Smart, Jeremie Harris, Amber Midthunder, Katie Aselton ve Bill Irwin gibi oyuncular da yer alıyor.

Diziden yayınlanan yeni kısa fragmanda ise David Haller ve gizemini koruyan Syd adlı karakteri romantik bir atmosfer içerisinde görüyoruz. İkilinin romantik yakınlaşması kısa süre içerisinde yerini ilginç bir görüntüye bırakıyor.

8 Şubat 2017’de FX kanalında izleyici ile buluşacak olan Legion’un yeni televizyon reklamını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.