Emma Watson’ın başrolü Dan Stevens ile paylaştığı Beauty and The Beast filminden iki yeni haber daha geldi.

Altın Küre Ödüllerine özel olarak yayınlanan yeni televizyon reklamının yanı sıra filmden bir de poster paylaşıldı. Yayınlanan bu yeni reklamda, Emma Watson’ın canlandırdığı Belle karakterinin şarkısını dinle fırsatı buluyoruz tekrardan. Ve buna ek olarak Belle ve Canavar’ın (The Beast) karşılaştıkları o ilk ana, o sihirli ve aynı zamanda da korkutucu olan sahneye tanıklık etme şansını da yakalıyoruz. Paylaşılan posterde ise Watson ve Stevens’ın yanı sıra Luke Evans, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Emma Thompson ve Ian https://www.youtube.com/watch?v=Bxu_1DmESlQMcKellen gibi isimlerin de yer aldığı bu kalabalık kadrodaki isimlerin insan halleriyle karşılaşıyoruz.

Disney’in büyük umutlar bağladığı ve sürpriz bir şekilde 2017 yılına damgasını vurmasını beklediği Beauty and The Beast filmi 17 Mayıs 2017 tarihinde vizyonda olacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.