1989 ve 2001 yılları arasında yayınlanan ekranların sevilen dizisi Baywatch, sinema uyarlamasıyla hayranlarını geçmişe götürüyor.

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Baywatch ülkemizde de Sahil Güvenlik adıyla yayınlanarak büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Dizinin film uyarlamasında yönetmen koltuğunda Seth Gordon otururken, senaryo ise Damian Shannon, Mark Swift ve Barry Schwartz tarafından kaleme alındı.

Filmin oyuncu kadrosunda birbirinde ünlü isimler yer alıyor. Filmin başrollerinde aksiyon filmlerinin sevilen ismi Dwayne Johnson ve Zac Efron yer alırken,  Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Jon Bass, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera, Hannibal Buress gibi isimler de diğer roller ile karşımıza çıkıyor. Cankurtaran takımına katılan yeni üyelerin başlarına gelen ilginç olayları anlatacak film, birçok sinema yazarı tarafından hazırlanan yılın en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor.

Ülkemizde 12 Mayıs 2017’de vizyona girecek olan Baywatch’un uluslararası fragmanını aşağıdan izleyebilir ve filmle ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.