Merakla beklenen Justice League filminin vizyona girmesine epey zaman varken gelin fragmanı yayınlanan Justice League Dark animasyonuna bir göz atalım.

Justice League Dark adlı animasyonda Batman’in kurduğu ekibimizi doğaüstü güçlerle mücadele ederken görüyoruz. Ancak bu büyülü güçler karşısında zorlanmaya başlayan ekibimiz John Constantine’in yardımına ihtiyaç duyuyor. Animasyondan yayınlanan fragman ise Batman, Wonder Woman, Superman, Green Lantern, Cyborg gibi isimleri bir arada görme fırsatı sunuyor. Bunun yanında ise ekibimizin karşı karşıya olduğu kötü güçleri, dünyayı nasıl ele geçirdikleri ve masum sivilleri nasıl birer katile çevirdiklerini de izlemiş oluyoruz.

Sinema salonlarına gelmeyecek olan Justice League Dark adlı animasyonun seslendirmelerini ise Matt Ryan, Jason O’Mara, Camilla Luddington, Nicholas Turturro, Ray Chase ve Roger R. Cross gibi isimler yapıyor. 7 Şubatta Blu-Ray ve DVD formatlarında raflardaki yerini alacak olan filmi 24 Ocak tarihi itibariyle ise dijital formatta HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.