5. sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanan Bates Motel’in merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Alfred Hitchcock‘un unutulmaz filmlerinden biri olan Psycho’da yer alan Norman adlı karakterin çocukluğuna odaklanan dizi ilk sezonuyla büyük bir başarı yakalamıştı. Dizinin ikinci ve üçüncü sezonları beklenti altında kalarak izlenme oranları açısından pek de iç açıcı olmayan sonuçlar elde etse de dördüncü sezon heyecanı yükseltmeyi tekrar başarabildi. Söylentilere göre dizinin yeni sezonunda orijinal hikayeye bağlı kalınarak Psycho filminin konusu ele alınacak.

Dizinin yeni sezonunda izleyicileri büyük bir sürpriz de bekliyor. Orijinal filmde Janet Leigh’in canlandırdığı Marion Crane isimli karakter beşinci sezonda Rihanna tarafından canlandırılacak. Dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Vera Farmiga, Freddie Highmore, Max Thieriot, Nicola Peltz, Olivia Cooke, Nestor Carbonell, Kenneth Johnson gibi isimler de yer alıyor.

Son sezonuyla 20 Şubat’ta yayın hayatına başlayacak Bates Motel’in beşinci sezon fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yeni sezonla ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.