The CW’nin sevilen dizilerinden Arrow’da Laurel Lance’i görmeyi sürdüreceğiz.

Diziye renk katan karakterlerden Laurel Lance’i canlandıran Katie Cassidy ilk olarak dördüncü sezonun sonunda bizlerden ayrılmış. Epik bir sahnenin ardından hayata gözlerini yuman Laurel’in, nam-ı diğer Black Canary’nin ölümü ise Oliver Queen karakterini derinden etkilemişti. Ne var ki Laurel ekranlara Black Siren olarak The Flash dizisinde dönmüş hatta Arrow’un 5. sezon ilk bölümünün yanı sıra 100. bölümünde de izleyici karşısına çıkmıştı. Yapımcı Greg Berlanti, Laurel Lance’i görmeye devam edeceğimiz yönünde bir açıklama yaptı. Şimdiye dek The CW’nin üç dizisinde karşımıza çıkan  Laurel Lance’in dört diziye yayılan bir etkisi olabileceğinin sinyallerini veren Berlanti, buna ek olarak Katie’nin başarısına da dikkat çekti.

Laurel Lance’i canlandırmayı Katie Cassidy’nin mi sürdüreceği şimdilik kesin değil, zira her ne kadar yapımcılar Cassidy’nin döneceği izlenimi yaratan demeçler verseler de henüz ortada kesin bir şey yok. Bu tereddüdün sebebi ise Black Siren’ın başrolde olacağı yeni bir dizinin çıkabileceği ve dört ana karakterin hikayesinin bu dizi üzerinden birleşmeyi sürdüreceği yönündeki dedikodular. Yine de şimdilik böylesi tahminlerde bulunmak ve kaynağı belirsiz dedikoduları ciddiye almak için henüz erken. Bu arada, Arrow dizisinin “Who Are You?” adlı yeni bölümüyle 25 Ocak’ta ekranlarda olacağını hatırlatalım.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.