Resident Evil: The Final Chapter filmiyle Alice olarak son kez karşımıza çıkacak Milla Jovovich hangi süper kahraman filminde olmak istediğini açıkladı.

Vizyona girecek olan son Resident Evil filmi bahanesiyle We Got This Covered’a röportaj veren ünlü oyuncu Milla Jovovich, kendisine yöneltilen “Canlandırmak istediğiniz bir süper kahraman var mı?” sorusuna bir ThunderCats hayranı olduğunu ve Cheetara karakterini canlandırmak istediği cevabını verdi. Çekilmesi planlanan ancak bir türlü başlayamayan ThunderCats projesi için biraz yaşlı olduğunu düşündüğünü itiraf eden Jovovich böylece yapımcılara da bir mesaj göndermiş oldu. 1980lerin sevilen animasyonları arasında yer alan ThunderCats kedi-insanlardan oluşan bir grubun kötülerle olan mücadelesini anlatıyordu. Hatırlanacağı üzere daha önce de James McAvoy Lion-O karakterini canlandırmayı istediğini söylemişti.

Bir ThunderCats filmi gelecek mi bilemeyiz ancak stüdyoların 1980 dönemi çizgi filmlerine olan merakı malum. James McAvoy’un yanı sıra Milla Jovovich gibi bir ismin daha ThunderCats’e gönüllü olması ise muhtemelen yapımcıların bu projeyi olan ilgisini arttıracaktır. Bu arada Jovovich, Resident Evil: The Final Chapter filmiyle 24 Şubatta karşımızda olacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.