Netflix, önümüzdeki günlerde Clinical adlı yeni bir korku filmi yayınlamaya hazırlanıyor.

Netflix’in film projeleri yeni bir psikolojik gerilim filmi ile devam ediyor. Alistair Legrand tarafından yönetilen filmin senaryosu Luke Harvis ve Alistair Legrand’ın ellerinden çıkıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Vinessa Shaw, William Atherton, Aaron Stanford, Wilmer Calderon gibi isimler yer alıyor. Filmin müzikleri Ian Hultquist tarafından hazırlandı.

Clinical adlı film, genç hastasının ölümüyle sarsılan bir psikiyatristin yaşamaya başladığı sanrılar sonucu kendi akıl sağlığını yitirmemek için verdiği mücadeleyi konu alacak. Bu sanrıların gerçek bir psikolojik bozukluk mu yoksa doğa üstü birtakım olaylar mı söz konusu? Oldukça gizemli atmosferi ile seyirciyi etkisi altına alacak filmin fragmanı da bir o kadar ürpertici.

13 Ocak Cuma günü Netflix üzerinde yayınlanacak Clinical’ın fragmanını aşağıdan izleyebilir ve film ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.